Toto léto vás ztráta energie a libida trápit nemusí

Hladina mužského hormonu testosteronu dlouhodobě klesá u všech mužů nad 35 let.
Toto léto vás ztráta energie a libida trápit nemusí

Toto léto vás ztráta energie a libida trápit nemusí

Hladina mužského hormonu testosteronu dlouhodobě klesá u všech mužů nad 35 let. Prokázala to studie New England Reseach Institute.* Podle jejích závěrů mají dnešní muži historicky nejnižší hladinu testosteronu v krvi. Jen v letech 1987 až 2002 klesala hladina testosteronu každoročně o 1 %. Platí tedy, že kupříkladu 35letý muž měl v roce 1987 o 15 % vyšší hladinu testosteronu než pětatřicátník v roce 2002. Přičtěme si dalších 16 let stále se zrychlujícího tempa naší hektické doby a vyjde nám, že dnešní muži disponují historicky nejnižší hladinou testosteronu. Na vině je řada vnějších negativních faktorů jako vyšší míra stresu, nedostatek spánku, špatná životospráva a nedostatek pohybu.

Koupit
nyní na Maxulen.cz za 298 Kč včetně DPH
Příznaky klesajícího testosteronu

Příznaky klesajícího testosteronu

První příznaky poklesu hladiny testosteronu se většinou projevují před čtyřicítkou. Muži se stávají rozladění až neurotičtí, nabírají na váze a jsou častěji vyčerpaní, ubývá jim svalová hmota. Dalším nežádoucím příznakem je ztráta libida, vedoucí k problémům v sexuálním životě. Tento negativní vývoj nazývá Andropauza.

Koupit
nyní na Maxulen.cz za 298 Kč včetně DPH
Vědecky prokázané účinky Testofenu®

Vědecky prokázané účinky Testofenu®

Andropauza pro muže není lehkým obdobím. Naštěstí na trhu jsou kvalitní doplňky stravy, které zrajícím mužům pomáhají lépe čelit negativním příznakům poklesu hladiny testosteronu. Jedním z nejkvalitnějším na trhu je doplněk stravy Maxulen®. Maxulen® obsahuje patentovaný výtažek ze semene pískavice řeckého sena – Testofen®. Na účinky Testofenu® bylo provedeno mnoho vědeckých studií*, které potvrdili účinky Testofenu pro podporu růstu svalové hmoty, libida a zlepšení sexuálního prožitku. Další studie** prokázala, že Testofen® dokáže uvolnit vázaný testosteron v bílkovinách, které mužské tělo do té doby neumělo využít.

Koupit
nyní na Maxulen.cz za 298 Kč včetně DPH
Muži doporučují Maxulen

Muži doporučují Maxulen

Maxulen® užívá v Čechách tisíce spokojených mužů. Ať už se jedná o šéftrenéra karate, horolezce, právníka či instalatéra, ti všichni jsou s Maxulenem spokojeni, cítí jeho účinky (svaly, energie, libido) a doporučili by jej svým známým. Testofen® je patentovaným výtažkem ze semene pískavice řeckého sena. Maxulen® je jediný doplněk stravy v Čechách, který obsahuje Testofen® (600mg v denní dávce). Složení Maxulenu® dále přispívá k: rovnováze metabolismu tuků (pískavice řecké seno), udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), snížení míry únavy (vitamin B6), normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Koupit
nyní na Maxulen.cz za 298 Kč včetně DPH
Studie na Testofen® a jejich zdroje

Studie na Testofen® a jejich zdroje

*Thomas G. Travison, A Population-Level Decline in Serum Testosterone Levels in American Men. **E. Steels, et al; Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation, Phytother.Res., (2011) Vol. 25, 1294–1300.***A. Rao et al; Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves sexual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study, The aging male: the official journal of the International Society for the Study of the Aging Male, (2016) Vol. 19; 134-142.

Více informací
nyní na Maxulen.cz

Časová osa článků