Jaromír Jágr měl po svém boku řadu krásných žen.

Jaromír Jágr měl po svém boku řadu krásných žen. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Profimedia.cz

5 osudových žen Jaromíra Jágra: Která se vám líbila nejvíc?

Jaromír Jágr (49) bezesporu patří k hokejovým legendám. V hokeji vždy platil za největší hvězdu, ale v soukromém životě zatím nenašel tu pravou.

Na nedostatek nápadnic si Jaromír nemůže stěžovat, ale zatím se žádné nepodařilo dostat ho do chomoutu. Jágr je tak v 47 letech nadále svobodným a bezdětným mládencem. Po svém boku měl přitom vždy plno krasavic.

Nejvíc si potrpěl na modelky, ale randil i s moderátorkou. S Ivou Kubelkovou (44) chodil necelé dva roky. Poznali se v roce 1996, kdy Kubelková skončila na druhém místě v Miss ČR.

Jen pár měsíců trvala love story s nováckou sporťačkou Nicol Lenertovou. Poté se zamiloval do slovenské modelky Andrey Verešové (41), s níž prožil šest let. Ale ani tento vztah hokejistovi nevyšel.

Další osudovou ženou Jaromíra Jágra byla modelka a nyní moderátorka Sportovních novin Inna Puhajková (35). I ta strávila po boku slavného hokejisty šest let, ale veselky se nedočkala.

Stejný osud čekal i poslední Jardovu lásku Veroniku Kopřivovou (30). Někdejší misska a kadeřnice prožila po boku Jágra čtyři roky.

O víkendu pár oznámil, že se v dobrém rozešel. A nezadaný Jaromír Jágr rázem patří k nejžádanějším mužům nejen Česka. 

Která z lásek Jaromíra Jágra se vám líbila nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků