Rihanna si užívá dovolenou s Hassanem Jameelem.

Rihanna si užívá dovolenou s Hassanem Jameelem. Profimedia.cz

Tady žádný rozchod nehrozí! Takhle Rihanna cukrovala na dovolené se svým miliardářem

Rihanna (34) se nedávno stala nejbohatší zpěvačkou světa, porazila dokonce hvězdy jako Céline Dion, Beyoncé nebo Madonnu. Daří se jí však nejen na poli pracovním, ale také v soukromí. Ačkoliv se nesčetněkrát spekulovalo, že se s miliardářem Hassanem Jameelem (30) zpěvačka rozešla, opak je pravdou.

Vyjeli si společně do Itálie a při romantickém obědě cukrovali jako dvě hrdličky. Pár začal být spojován v roce 2017, ale o svém vztahu veřejně vůbec nemluví. Neobjevují se spolu ani na společenských akcích.

Rihanna vztah s podnikatelem ze Saúdské Arábie nikdy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. V rozhovorech pouze odkazuje na to, že je ve vážném vztahu.

„Dřív jsem se cítila provinile, když jsem si brala volno kvůli partnerskému životu, ale myslím, že jsem nikdy předtím nepotkala nikoho, kdo by za to opravdu stál,“ svěřila v květnovém čísle Vogue.

Jameel je dědicem jmění jedné z nejbohatších rodin světa. V minulosti byl spojován také s modelkou Naomi Campbell, zatímco Rihanna randila například s Chrisem Brownem nebo Drakem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků