Gabriela Partyšová neodolala dortu.

Gabriela Partyšová neodolala dortu. Herminapress

Jak to dělá? Gábina Partyšová si dopřává dortíky, přesto je štíhlá jako proutek

Dlouhá léta si Gabriela Partyšová (44) udržuje štíhlou linii. Kdekdo by si proto pomyslel, že drží přísné diety. Na tiskové konferenci k zahájení letní sezóny v kubánském stylu v aquaparku jsme ji však přistihli, jak si pochutnává na dortu.

„V jídle se nerada omezuji. Ten dort si klidně dám a potom jsem hodinu na orbitreku,“ přiznala Super.cz sympatická tmavovláska, která dává před dietami přednost cvičení. „Musím neustále cvičit. Pokud mi to zdraví dovolí, každý den se věnuji józe, kterou střídám s kardio cvičením. Televize je v tomhle neúprosná a přidává tak pět kilo,“ dodala moderátorka.

Ráda se věnuje i příjemnějším aktivitám, kde spojí pohyb se zábavou. Na akci si vyzkoušela vášnivou salsu za doprovodu kubánských tanečníků. „Miluju na to koukat, a když je někde workshop, tak se ráda zúčastním. Pracovala jsem na několika projektech, kde se něco takového dělo a vždycky jsem se ráda přidala,“ prozradila po tanečním čísle.

Ačkoliv na Kubě nikdy nebyla, tamní prostředí je jí blízké. „Přesně se mi vybaví tancování, krásní a optimističtí lidé, mojito, cuba libre a krásné pláže. Mám dvě práce a dítě školou povinné, takže jsme limitovaní prázdninami. Proto jsem ráda, že tady máme blízko aquapark, kam si můžeme jít tu salsu zatančit a ochutnat kubánské jídlo,“ dodala Partyšová. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků