Kirstie Alley

Kirstie Alley Profimedia.cz

Tak to je síla. Uvěřili byste, že nehezká dívka na snímku vlevo je slavná herečka Kirstie Alley?

Málokdo by hádal, že dívka na obrázku vlevo je známá herečka Kirstie Alley (60), která se proslavila svou rolí ve filmu Kdopak to mluví. V dětství prý moc krásy nepobrala, za to se z ní v dospělosti vyklubala krásná žena.

Kirstie, které se v posledních měsících podařilo díky taneční soutěži Dancing With The Stars, a také díky pevné vůli, shodit neuvěřitelných 45 kilogramů, se po studiích živila jako dekoratérka interiérů. Vedla divoký život, který ji přivedl k drogám. Nakonec se rozhodla, že se stane herečkou a odjela do Los Angeles. Zahájila odvykací kúru a stala se členkou scientologické církve.

"Začala jsem vidět, jak kvůli drogám víc a víc ztrácím, jak pomalu umírám." V roce 1981 utrpěla hlubokou ránu, když rodiče měli autonehodu, při které její matka zahynula. I to bylo možná impulsem k tomu, aby se plně pustila do práce.

Její první rolí byla role Lt. Saavik ve filmu Star Trek II: Khanův hněv. Zahrála si také jednu z hlavních rolí v televizním seriálu Sever a Jih. V roce 1989 se společně s Johnem Travoltou objevila v komedii, Kdopak to mluví, díky které se stala jednou z nejpopulárnějších hereček Hollywoodu. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků