Alena Wilson tvoří pro reálné ženy, ne pro modelky s dokonalými mírami. Super.cz

Novou kolekci pro ni fotily padesátnice: Návrhářka nestojí o modelky, tvoří pro reálné ženy

Hodně netradiční prostor pro focení nové kolekce si vybrala návrhářka Alena Wilson. Zpěvačku Renatu Drössler (58), tu dokonce hodně odhalenou, a moderátorku Jolanu Voldánovou (53) nechala v podpatcích nastoupit na asfalt letiště v Hradce Králové, kde pózovaly mezi drahými letadly a helikoptérami, nechybělo ani luxusní ferrari.

"Tohle je soukromé letiště, kde se pohybují spíš luxusní stroje, a tak jak je to tady unikátní a luxusní, tak taková je i moje móda," v odpovědi zrovna skromností neoplývala návrhářka, která fotila mix módy pro všechna čtyři roční období. "Je to opět o ženách a jejich křivkách, myslím, že se nám střihy neobyčejně povedly, materiály jsou opravdu luxusní a myslím, že výsledek bude stát za to," mínila.

A proč opět jako své tváře nezvolila klasické mladé modelky, ale ženy, které už se ve světě šoubyznysu nějakou dobu pohybují? "S oběma jsem už letos spolupracovala a zaujaly mě tím, že každá je úplně jiná. Tím vlastně naplňují i moji vizi, že tvořím pro reálné ženy, ne pro nějaké manekýny," vysvětlila Alena. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků