Ivana Korolová - V tom

Je snad těhotná, nebo jen přibrala? Dabérka Lízy Simpsonové vypadala v novém klipu jako Helena Růžičková

Že by snad oblíbená herečka a zpěvačka Ivana Korolová (33) byla těhotná? Chyba lávky!
Seriálová Danka Krejzová a hlas Lízy Simpsonové se pustila do dalšího videoklipu.

V pořadí třetí klip spáchala herečka před pár dny a hlavní roli v něm hraje jiný stav. Převléká se v něm tolikrát, že občas není k poznání. Písničku s jasným názvem V tom měla zpěvačka už dlouho v šuplíku a po čtyřech letech spatřila světlo světa.

„Jednou jsem tak doma seděla a představovala si, jaký to asi bude, co ten chlap bude muset vydržet, jak budu asi vypadat, jestli mě bude mít pořád rád,“ prozrazuje zrod skladby.

Ivana Korolová už natočila několik klipů. Tady k písni Kruhy

archiv Ivany Korolové

Pak už se s návrhem přesunula za svou nejlepší kamarádkou Marikou Šoposkou (32), která patří mezi její dvorní textařky a pojí je patnáctileté přátelství.

„Marice jsem vysvětlila, jak to myslím, a ona se toho chopila. Přinesla tam ještě jiný nadhled než já, už jen díky tomu, že měla těhotenství za sebou.“ Herečky už jsou tak sehrané, že žádné pnutí u nich nenastává.

„Napíšu text, dám ho Marice a ona mi k němu dá připomínky, nebo jí vysvětlím téma, o kterém bych ráda zpívala. Dám jí návrh a ona ho dotvoří. Připravujeme další písničku, která bude z půlky moje a z půlky její. Ta symbióza u nás je úžasná, moc si toho vážím. Známe se patnáct let a je to zkrátka znát.“

Celý klip je smyšlený a nadsázka, takže protentokrát se v něm s Ivanou neobjeví její manžel Jiří, ale herecký kolega Ondřej Havel. „Třetí klip s Jirkou by už byl asi moc. Navíc, na tohle jsem potřebovala herce, který bude trochu komik.“

Čeho si herečka užije až po okraj, jsou převleky. A jeden byl dost speciální. „Měla jsem půjčený kostým, ve kterém vystupovala Helena Růžičková na jednom ze silvestrů v České televizi. Jsou to ty kalhoty a fialová halenka,“ prozrazuje zpěvačka.

Jeden kousek si ale Ivana pořádně vychutnala, na pár chvil se totiž v klipu promění v pěkného obra. „Musím říct, že ta tloušťka mě bavila nejvíc. Naopak nejhorší to bylo kupodivu v obyčejném pytli. Mimo to, že smrděl a elektrizoval mi vlasy, v něm byl bordel, který mi napadal do vlasů,“ se smíchem popisuje Ivana úskalí natáčení. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků