Známá zpěvačka se pochlubila fotkou z dětství.

Známá zpěvačka se pochlubila fotkou z dětství. Foto: instagram H.Janků

Poznáte tuhle roztomilou dívenku s panenkou? Vyrostla z ní zpěvačka, která i v 56 letech oslňuje sexy figurou v plavkách

Svými písničkami baví publikum už řadu let. Během svých vystoupení neztrácí úsměv a největším hitem, bez kterého se její vystoupení neobejde, je píseň Když se načančám. Kdo hádal, že půvabná dívenka na snímku je Heidi Janků (58), tak se nezmýlil.

„Už v roce 1968 jsem se ráda čančala,“ připsala si zpěvačka k fotce svého prvního ateliérového focení. To absolvovala ve svých šesti letech, když nastupovala na základní školu. Zatímco poslední roky neznáme Heidi jinak než s dlouhými vlasy, v dětství a začátcích kariéry tomu bylo jinak.

Janků totiž nosila krátký sestřih, a to nejen na základní škole, ale také v 80. letech, kdy potkala svého zesnulého manžela Ivo Pavlíka (✝84), se kterým začala budovat svou sólovou kariéru.

Hudbě se Heidi věnuje stále, nyní se svou novou kapelou HeidiBand, kterou dala dohromady se synem svého muže a Věry Špinarové (✝65) Adamem Pavlíkem. A jak je vidět, Heidi pořád vypadá skvěle. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků