Dokonalé postavy Krainové, Bendové i Nývltové a jejich návody, jak ještě do léta shodit kila navíc

Jsou stále na očích, a tak je pro ně dokonalý vzhled skoro povinností. Brzy navíc odhalí víc než zářivou pleť bez vrásek. Jak na štíhlé bříško a útlé boky, když mnoho času do léta nezbývá? Celebrity to ví zase jako první.
Dokonalé postavy Krainové, Bendové i Nývltové a jejich návody, jak ještě do léta shodit kila navíc

Dokonalé postavy Krainové, Bendové i Nývltové a jejich návody, jak ještě do léta shodit kila navíc Foto: Klinika YES VISAGE

Modelka Simona Krainová na sobě poslední měsíce opravdu tvrdě dře. 5x týdně běh, 5x týdně plank, 20 minut posilování, a ještě se chystá přidat pilates. „Omezila jsem pečivo a sladkosti, ale jeden den v týdnu prasím,“ svěřila se na svém instagramu. Není to ale pro každého, sestře i mnoha dalším ze svého okolí doporučila něco navíc.

Yvona Maléřová na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE

„Yvonna se delší dobu snažila zhubnout, protože chtěla mít štíhlou postavu jako dřív, tak jsem ji vzala na Kliniku YES VISAGE. Laserová liposukce byla nejvhodnější řešení, lepší než se trápit od rána do večera ve fitku,“ popsala Krainová, jak Yvona zahájila svůj hubnoucí restart. Úbytek kilogramů, se kterými jí pomohla liposukce, jí totiž motivoval k dalšímu hubnutí a dnes má sama tělo jako dvacítka.

Simona Krainová se sestrou na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE

Nejčastější tajná zbraň

„Zprvu jsem se obával a nechtěl si liposukci připustit, ale skutečně se zde nejedná o žádné drsné vypumpování tuku z těla, ale o elegantní a šetrný zákrok, který jsem potřeboval,” prozradil k liposukci podbradku zpěvák Michal David.
Více o liposukci SlimLipo na www.yesvisage.cz/slimlipo

Michal David na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE

Jeho slova potvrzuje i muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová, která vlastním přičiněním zhubla patnáct kilo, nicméně některým partiím potřebovala pomoct: „Trápily mě už jen problémové oblasti bříška a boků, proto jsme se rozhodla podstoupit liposukci. A jsem moc spokojená s výsledkem i nynější postavou, kterou již udržuji sportem.“

Kamila Nývltová na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE

„Kde už nepomůže cvičení, tam prostě pomůže odborník. A ani mne to nijak nevyřadilo z pracovního hereckého maratonu,” prozradila herečka Alice Bendová, která si nechala upravit bříško a boky. Je tomu skutečně tak, moderní laserová liposukce SlimLipo, kterou na Klinice YES VISAGE provádí, není jen účinná, ale také je zákrokem ambulantním a nevyžaduje ani žádnou hospitalizaci, ani dlouhou rekonvalescenci.
Více o liposukci SlimLipo na www.yesvisage.cz/slimlipo

Alice Bendová na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE

Tip pro vás:

Liposukce není jen pro slavné a do léta může pomoci k vysněné postavě. Podívejte se ve videu na proměny obyčejných žen, které berou dech:

Právě Klinika YES VISAGE s více jak 30 000 spokojenými klienty ročně a pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě, je největším specialistou na tvarování postavy a liposukce v Česku a na Slovensku. Přihlásit se můžete také do proměny zdarma na webu kliniky na www.yesvisage.cz 


Časová osa článků