Tohle bude bomba! Luis Fonsi, autor megahitu Despacito, míří poprvé do České republiky

Skladba „Despacito“ se se svými více než šesti miliardami zhlédnutí stala nejsledovanějším videem v historii YouTube a kraluje všem hitparádám napříč celým světem. Letos v srpnu Luis Fonsi poprvé zahraje naživo v Praze!
Fonsi při jedné ze svých nadupaných show

Fonsi při jedné ze svých nadupaných show

Luis Fonsi se v rámci své světové Vida World Tour představí na PVA EXPO v pražských Letňanech. Show proběhne 9. srpna 2019! Těšit se můžete na obří show plnou nadupaných světel, skvělých tanečníků, speciální efekty, živou kapelu a skvělý zvuk. Vstupenky jsou již nyní v prodeji na www.allinconcerts.cz a v síti Ticketportal.

Pozvání Luise Fonsiho na koncert do Prahy.

Luis Fonsi, původem z Portorika, je zpěvák, skladatel, herec a producent. Nejvíce se proslavil právě písní Despacito, na níž spolupracoval s rapperem Daddy Yenkeem. Sám Fonsi k neuvěřitelnému úspěchu skladby poznamenal: „To, co se s touhle skladbou stalo, je prostě šílené. Jen jsem chtěl, aby lidé tančili.” Mohlo by se zdát, že se jeho hvězda zrodila takřka přes noc. Luis Fonsi má však za sebou více než dvacetiletou úspěšnou kariéru, kdy bodoval především v Latinské Americe, kde patří k předním osobnostem své generace. Již od svého útlého dětství účinkoval v kapele Menundo. Poté se vydal na sólovou dráhu, kdy vydal v roce 1998 album Comenzaré, které získalo značný úspěch na Portoriku a poté bodovalo po celé Latinské Americe. Nyní však opravdu dobývá i zbytek světa a díky jeho nepopiratelnému talentu překonává veškeré hranice a bariéry a okouzluje lidi po celé planetě. Je také držitelem několika zlatých, platinových a diamantových desek. Právě s písní „Despacito“ vyhrál 4 Latin Grammy Awards. Spolupracoval také s umělci jako Eros Ramazzoti nebo Demi Lovato. Právě s Demi Lovato stvořili píseň "Échame la Culpa", která také zamířila do kategorie miliardových videoklipů na YouTube.

Luis Fonsi, autor megahitu Despacito, míří poprvé do České republiky.

Opravdu se tedy 9. srpna 2019 můžeme těšit na hvězdu světového formátu, která s sebou přiveze nadupanou show plnou světových hitů a smyslných latinskoamerických rytmů. 


Časová osa článků