Veronika Zelníčková vyrazila do Egypta.

Veronika Zelníčková vyrazila do Egypta. Foto: archiv V.Zelníčkové

Takhle jsme ji ještě neviděli: Muzikálová zpěvačka zapózovala na dovolené jen v bikinách

Zpěvačka Veronika Zelníčková (25) má za sebou náročný pracovní rok. Ve chvíli, kdy našla ve svém kalendáři pár volných dnů, se příliš dlouho nerozmýšlela a vyrazila se svým přítelem na dovolenou, kde se pochlubila dokonalou figurou.

„Moji rodiče se chystali na dovolenou do Egypta, a tak nám přikoupili dvě místa a jeli jsme s nimi, abychom si na chvíli odpočinuli a užili nejen sami sebe, ale hlavně nabrali nové síly do další práce. Egypt je krásný, jen bylo opravdu velké vedro, v květnu kolem 50 stupňů, takže jsme se krásně spálili,“ prozradila Super.cz zpěvačka, která nejvíce času trávila ve vodě v plavkách.

Dovolenou dostala s partnerem od rodičů jako překvapení, poslední měsíce pracují na novém domě a veškeré výdaje jdou tam. Za sebou má Veronika také náročný pracovní rok, a tak jí pohodový týden u moře a pouze v bikinách přišel vhod.

„Nazkoušela jsem roli v Trháku, vzápětí Kvítek mandragory v Divadle Broadway. A téměř rok jsme makali na nové desce,“ práskla nám Veronika. Se svým přítelem Tomášem tráví čas nejen v soukromí, ale také v práci. „Můj přítel je klávesák, skládal většinu hudby na naše nové album Svědomí a v poslední době jsme se kvůli pracovním závazkům moc neviděli,“ dozvěděli jsme se od zpěvačky, kterou v minulosti brutálně napadl manažer z kapely

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků