Simona Krainová s rodinou

Simona Krainová s rodinou Foto: archiv S. Kranové

Simona Krainová měla zprvu pochybnosti, jestli bude dobrou matkou. Rodina jí však změnila žebříček hodnot

Svou upřímností je pověstná. Když tedy Simona Krainová (48) čekala svého prvního potomka, tak se nebála otevřeně přiznat, že je z blížícího se mateřství nervózní a vůbec si nebyla jistá, jestli novou roli zvládne uhrát. Čas ale ukázal, že se s novou životní etapou skvěle srovnala a její synové a manžel jí změnili priority.

Modelka už ví, že rodina je pro ní vším. O tom jsme se mohli přesvědčili i na akci Den Rodiny, kam zavítala se svými chlapci a manželem Karlem Vágnerem. „Naši synové Max a Brunko jsou pro mě prioritou. Miluji je nadevše a snažím se s nimi trávit víc a víc času, a to i přesto, že teď mám mnoho pracovních příležitostí a navíc dost času věnuji svému drinku,“ sděluje Krainová, která je přesvědčená o tom, že každá žena by se měla umět zastavit a i přes větší pracovní vytíženost pečovat o rodinu a věnovat ji svůj čas.

Na svých sociálních sítích navíc modelka sdílela láskyplné vyjádření ke svému synu Maxovi: „Mami půjdeme si spolu sednout jen tak my dva na vanilkovou zmrzku? A dáš mi do ní tu barevnou palmu? Budeš zase vykládat, jak jsem byl malý a prskal ti mrkvičku při krmení do obličeje? Já se budu zase moc smát a bude nám spolu dobře. Ano, lásko moje, budu poctěna, kdykoliv na cestě tvým životem. Budu u tebe, když budeš chtít. Po ničem jiném totiž netoužím,“ vylila si láskyplně srdíčko Simona. To vše jen ukazuje na nádherné pouto mezi matkou a synem. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků