Hana Krampolová už je z nemocnice zpět na hotelu a dala si oběd.

Hana Krampolová už je z nemocnice zpět na hotelu a dala si oběd. Foto: archiv Muž roku

Sláva: Hana Krampolová byla propuštěna z tuniské nemocnice. Vypadá skvěle, nechala se učesat a nalíčit

Po čtyřech dnech na luxusní klinice v tuniské Súse byla Hana Krampolová (✝59) propuštěna. Kvůli celkové slabosti byla nejprve hospitalizována na jednotce intenzivní péče, infuze podpůrných látek jí ale natolik pomohly, že poslední den už strávila na normálním oddělení.

"Hlavně už chci být s Jirkou na pláži," těšila se Hanka na manžela Jiřího Krampola (82). Do hotelu, kde je ubytován celý tým kolem Muže roku, v rámci soustředění této soutěže manželé do Tuniska jeli, ale nechtěla přijet neupravená. "Mám příšerné vlasy, vždyť se na mě podívejte!" láteřila ještě v nemocnici.

Protože je v týmu i kosmetik a kadeřník, nastoupili ještě před převozem a dali Hanku zase do kupy i po vnější stránce. Hanka opět vypadá dobře, usmívá se a těší se ještě na poslední den pobytu. V hotelu si dala i oběd a poté měla v plánu chytat sluneční paprsky na lehátku.

Krampolová by měla dodržovat klidový režim, tuniští lékaři jí stejně jako čeští doporučili, aby co nejvíc omezila cigarety a snažila se dodržovat zdravou životosprávu. "Kdyby ale nebyla v uspokojivém zdravotním stavu, nikdy by ji nepropustili. To není jako v Česku, když podepíšete revers. Naši lékaři musí být s ohledem na to, že se jedná o turistku, obzvláště pečliví a opatrní," řekl Super.cz ředitel Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch v Praze Oussama Ben Yedder, který spolu s ředitelem hotelu Krampolovou v nemocnici vyzvedával. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků