Tereza Mašková se nechala ostříhat nakrátko. Super.cz

Shodila půl kila růžového chemlonu: Z vítězky SuperStar a hvězdy Tváře je krátkovláska. Líbí se vám?

Jednou z vystupujících a zároveň i porotkyní předávající ceny byla na finále soutěže Dívka roku také zpěvačka Tereza Mašková (26). Růžovovláska, která vyhrála v SuperStar a zaujala i v show Tvoje tvář má známý hlas, nás překvapila změnou image.

Růžové vlasy jí tedy zůstaly, ovšem podstatně kratší. "Nechala jsem se konečně ostříhat, a tím pádem ze mě spadlo půl kila chemlonu. Cítím se mnohem lépe a hlavně je na tom skvělé, že to sama učešu," pochvalovala si Tereza.

Věčné obarvování a odbarvování jí vlasy hodně poničilo. "Je to samozřejmě znát. Když už to tedy barvím, chtěla jsem pomoct vlasům aspoň tím, že jsem je ostříhala," vysvětlovala s tím, že barvu měnit nehodlá. Původně je Tereza hnědovláska, v rámci odbarvování vyzkoušela i blond, ale v té se necítila.

Prozradila i pár pracovních novinek. Spolu s kolegyní z Tváře Evou Burešovou (29) ji můžeme vidět i v divadle. Hraje v představení sopranistky, které režíruje Ondřej Sokol (51) v Činoherním klubu. "A také dokončuju nový singl, na který se můžete těšit na přelomu května a června. Točit se k němu bude i klip," uzavřela Tereza. 

Udělala Tereza Mašková dobře, že se nechala ostříhat?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků