Dámy se pochlubily plnými dekolty.

Dámy se pochlubily plnými dekolty. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

5 nejbujnější dekoltů z nejvýstřednější akce roku: Tyto dámy se nebojí vystavit své ženské přednosti

Newoyrské MET gala není jen přehlídkou módních kreací, ale také ženských tvarů. Také letos se našly dámy s odvahou provětrat ňadra.

Hlubokými výstřihy je proslulá Jennifer Lopez (52), která nezklamala ani letos. Snoubenec Alex Rodriguez se musel mít na pozoru. Většina pánských pohledů totiž končila v jejím dekoltu. Ještě napěchovanější hrudník předvedla Nicki Minaj (39). Příroda na ní opravdu nešetřila, takže se má čím pochlubit.

Ve výběru samozřejmě nemůže chybět Kim Kardashian (41). Ta zvolila hodně těsné šaty, v nichž vypadala jako polonahá. Po boku manžela Kanyeho Westa si s ní ale nikdo flirtovat neodvážil. Zpěvačka Halsey zvolila rudou róbu, v níž kromě dekoltu odhalila i břišní partie.

Afroamerická herečka Danai Gurira přišla v cylindru a s hůlkou, ale nedostatkem ženskosti rozhodně netrpí. Na MET gala patřila k těm nejodvážnějším. Její jméno vám nejspíš nic neříká, ale Danai má hned tři filmy v desítce nejúspěšnějších titulů všech dob. Vděčí za to roli válečnice Okoye z komiksových trháků Black Panther, Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. 

Kdo předvedl nejbujnější dekolt?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků