Adele oslavila 31. narozeniny.

Adele oslavila 31. narozeniny. Profimedia.cz

Čerstvě single Adele slavila narozeniny ve velkém stylu: Podívejte se na tu parádu

Narozeniny krátce po oznámení rozchodu s manželem, to si říká o pořádný mejdan. A čerstvě jednatřicetiletá zpěvačka Adele (33) si ho dopřála. Uspořádala párty ve stylu 20. let a velkého Gatsbyho, pro niž si pronajala jednu z nejznámějších losangeleských nemovitostí.

Na nedělní oslavu zvolila ikonické sídlo známé z filmu Kmotr, jehož odhadovaná cena činí astronomických 135 miliónů amerických dolarů, asi 3,1 miliardy českých korun.

Zahraniční média píší o mnoha slavných hostech, přítomností na party se pochlubil například nevlastní otec Leonarda DiCapria (který hrál hlavní roli ve filmu Velký Gatsby) David Ward, jenž dorazil s hercovou matkou Irmelin. Ward mimo jiné uvedl, že hosté odevzdávali své telefony, aby se ven nedostávaly fotky z večírku.

Sama Adele zveřejnila pouze pár momentek (posuňte šipkou vpravo)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

This is 31...thank fucking god 30 tried me so hard but I’m owning it and trying my hardest to lean in to it all. No matter how long we’re here for life is constant and complicated at times. I’ve changed drastically in the last couple years and I’m still changing and that’s okay. 31 is going to be a big ol’ year and I’m going to spend it all on myself. For the first time in a decade I’m ready to feel the world around me and look up for once. Be kind to yourself people we’re only human, go slow, put your phone down and laugh out loud at every opportunity. Learning to REALLY truly love yourself is it, and I’ve only just realized that that is more than enough. I’ll learn to love you lot eventually Bunch of fucking savages, 30 will be a drum n bass record to spite you. Chin up eh ❤️

Příspěvek sdílený Adele (@adele), Kvě 5, 2019 v 1:16 PDT

Není to přitom poprvé, co si Adele jako téma párty vybrala film s Leonardem DiCapriem v ústřední roli. Loni uspořádala mejdan ve stylu Titaniku.

Koncem dubna zpěvačka oznámila konec vztahu s manželem a otcem syna Angela Simonem Koneckim. Rozešli se však už loni

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků