Barbora Mudrochová

Barbora Mudrochová Foto: archiv B. Mudrochové

Krásná finalistka Robinsonova ostrova šla pod kudlu! Tahle kráska si nechala udělat nové větší vnady

Finalistka Robinsonova ostrova, úspěšná modelka Barbora Mudrochová je další kráskou, která se rozhodla pro plastiku prsou. Operaci absolvovala 1. května. "Symbolické a krásně pozitivní datum. Na 1. máje jsem to vážně udělala. Zvětšení ňader, můj velký den," prozradila krásná Barbora.

"Šla jsem do toho a teď mě čeká alespoň měsíční rekonvalescence, protože vážně nehodlám nic podcenit a taky konečně chápu přísloví "pro krásu se musí trpět". Ano. V tomhle případě to opravdu sedí a rozhodně to není nic příjemného, i když musím říct, že se všemi těmi oblbováky se to dá celkem dobře přežít, ale procházka růžovou zahradou to určitě není," přiznává bolest.

Prsa budou velikosti menších trojek. "Vzhledem k mojí štíhlé postavě jsme se s panem doktorem dohodli na 265 mililitrech. Budu mít ergonomické implantáty, které se chovají jako přirozená prsa a jsou umístěna pod svalem, částečně ještě doplněné vlastním tukem, aby bylo docíleno co největší přirozenosti. Dnes mě pustí do domácí péče, vyndali mi drény a cítím se mnohem líp," dodala Bára. Na výsledek si budeme muset ještě počkat. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků