Gabriela Lašková by ráda měla ještě jedno miminko. Super.cz

Plánuje druhého potomka, ale v práci o tom ještě nikdo neví: Gabriela Lašková promluvila o mateřství!

Jen několik měsíců po narození prvorozeného Bena se vrátila do práce. Gabrielu Laškovou (32) můžeme pravidelně vídat během hlavní zpravodajské relace na Primě. Držitelka korunky krásy z roku 2013 zvládá skloubit mateřství s prací, a jak sama prozradila, ráda by ještě jeden přírůstek do rodiny.

„Já plánuji sourozence, já bych ráda brzy miminko, ale neříkala jsem to ještě v práci,“ svěřila se smíchem modelka. „Není to tak, že bychom se teď už snažili o druhé, chceme si užít Bena, teď se začal projevovat jako chlapeček, už chodí, má neuvěřitelně krásnou povahu, je s ním sranda a chtěli bychom si užít Beníka a později mu pořídit sourozence,“ prozradila Lašková.

Práci a péči o syna dosud ale zvládá na výbornou. „V práci jsem víceméně deset dnů v měsíci a jsou to odpoledne, takže se to dá zvládnout. Ale jsou samozřejmě dny, kdy to není ani tak prací, ale domácností, dítětem, psem a manželem a nejsou to nejjednodušší dny,“ prozradila brunetka s tím, že ani modeling zatím úplně nepověsila na hřebíček.

„Nedávno jsem jednu přehlídku potvrdila, takže jeden ten závan té minulosti modelingu tam bude občas, ale nevyhledávám to, jsem ráda za práci moderátorky, a především za roli maminky,“ dodala Gábina, která má díky běhání za synem opět své modelkovské míry.

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků