Idris Elba s nyní již manželkou Sabrinou Dhowre

Idris Elba s nyní již manželkou Sabrinou Dhowre Profimedia.cz

Ze zákulisí třídenní svatby Idrise Elby: 150 hostů, dcera družička a dar za 200 tisíc od Harryho a Meghan

Svatba britského herce Idrise Elby (46) a modelky Sabriny Dhowre (29) byla třídenní společenskou událostí, na niž se sjelo na 150 hostů. Ti nejvznešenější, Harry a Meghan, ale chyběli. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se každým dnem stanou poprvé rodiči a cesta do marockého Marrákeše, kde se Elba a Dhowre vzali, tak nepřipadala v úvahu.

Poslali však dar, jak se sluší a patří. A na populárním herci, jenž zase nechyběl na jejich loňské květnové svatbě, nešetřili. Darovali mu obraz od The Connor Brothers (pseudonym britských umělců Jamese Goldinga a Mikea Snelleho) za asi 208 tisíc Kč. Je na něm žena ve stylu pin-up otočená zády a nápis Why fit in when you were born to stand out - Proč zapadnou, když jste byli zrozeni k tomu vyniknout.

Obraz se stejným motivem, jen s jiným nápisem, podle britských médií Idris Elba a jeho novomanželka dostali od vévody a vévodkyně ze Sussexu

Kanadská modelka je hercovou třetí manželkou. Elba má dvě děti, dceru Isan, která byla jednou z družiček, a syna Winstona. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků