Sarah Hyland

Sarah Hyland Profimedia.cz

Herečka, která podstoupila už 16 operací včetně dvou transplantací ledvin, se svlékla v kampani

Herečka Sarah Hyland (28), známá ze seriálu Taková moderní rodinka, byla vždy komunikativní, co se týče jejího zdravotního stavu. Tentokrát však byla na sociálních sítích ještě sdílnější než obvykle. V rámci kampaně pro kosmetickou značku zapózovala polonahá.

„Tahle kampaň je o proměně našich těl a o tom, že často nejsou perfektní. Tyto fotky pro mě vždy budou krásnou vzpomínkou na tuto životní kapitolu, kdy moje vlastní tělo procházelo transformací,“ svěřila se ve svém příspěvku.

Sarah v prosinci prozradila, že má za sebou celkem 16 operací včetně dvou transplantací ledvin. V rozhovoru pro Self dokonce ukázala nespočet jizev, které pokrývají její břicho. První transplantaci podstoupila v roce 2012, ledvinu jí daroval otec, ale v roce 2016 začala opět selhávat. O rok později jí věnoval ledvinu mladší bratr Ian.

Zdravotní problémy měly velký vliv i na hereččino duševní zdraví. Svěřila se dokonce, že pomýšlela na sebevraždu. Dnes je na tom podstatně lépe, i když minulý týden se svěřila s tím, že stále trpí bolestmi. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků