Simonne Cielo

Simonne Cielo Foto: Playboy

Bývalá kamarádka za pašování heroinu odsouzené Terezy H. se svlékla pro pánský magazín

Ještě nedávno ji všichni znali především jako nejlepší kamarádku Terezy H., která v Pákistánu dostala osmiletý trest za pašování heroinu (proti trestu se začátkem dubna odvolala). Ambiciózní Simonne Cielo na sebe nyní upozorňuje zcela jinak. Svlékla se pro pánský magazín.

Sama se do Pákistánu jen tak nechystá. Stejně tak popírá, že by ona sama heroin kdy pašovala, a tvrdí, že s Terezou dnes nemá nic společného.

"Každý v životě dělá chyby, a kdo tvrdí, že ne, udělal jich mnohem víc. Já se za své chyby nestydím, ale rozhodně nemám potřebu je jakkoli ventilovat. Je to můj život a moje chyby mají jediný úkol. Poučit mě. Zkušenost z nich je totiž nepřenositelná. A i kdybych stokrát říkala, co se dělat má, a co nikoli, každý si svou cestou omylů musí projít sám," řekla k jejich někdejšímu přátelství.

Profesi modelky se prý nyní věnuje naplno. Jednak proto, že ji naplňuje, a také proto, že díky ní se může podívat na ta nejzajímavější místa na světě. Věří prý v kouzlo okamžiku a jejím mottem je „tady a teď“. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků