Demi Moore

Demi Moore Profimedia.cz

Těžká závislost na drogách a poruchy příjmu potravy: Herečka Demi Moore (56) prozrazuje šokující informace ze své minulosti

Ikonické herečce Demi Moore (58) život hollywoodské hvězdy mnozí závidí. Ale ne vždy to byla procházka růžovou zahradou. V nové životopisné knize Inside Out herečka odkrývá mnohá tajemství svého zdánlivě dokonalého života.

Čtenáře a fanoušky možná překvapí zmínky o jejím dětství, které Demi prožila s nevlastním otcem, který následně spáchal sebevraždu. Biologického otce herečka nikdy nepoznala a její matka měla množství kriminálních záznamů.

Demi také otevřeně popsala temné období 80. let, kdy nastoupila do léčebny kvůli závislosti na drogách a alkoholu. Tam se ostatně po kolapsu v roce 2012 vrátila. K závislosti se přidala ještě porucha příjmu potravy.

„Nezáleželo na tom, jak moc jsem byla úspěšná, nikdy jsem si zkrátka nepřipadala dost dobrá,“ svěřila statečně. Kritické období se pro Demi však stalo odrazovým můstkem, místo kariéry se víc zaměřila na své zdraví a podporu blízkých a cítí se lépe než kdy dřív. Kniha má vyjít v říjnu a čtenáři se podle všeho opravdu mají na co těšit. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků