Mariah dokázala během půl roku shodit 32 kilo.

Mariah dokázala během půl roku shodit 32 kilo. Profimedia.cz

Mariah Carey po porodu shodila 32 kilogramů a předvedla své smyslné křivky

Zpěvačka s největším hlasovým rozsahem Marian Carey (50) v průběhu své pěvecké kariéry vždy bojovala s váhou, a to někdy úspěšně, jindy méně. Avšak dnes, půl roku po porodu dvojčat, vypadá skutečně skvěle. Zpěvačka podle svých slov zhubla 32 kilogramů, a to více než polovinu během prvních pár dní po porodu.

Carey se v červených dlouhých šatech na ramínka objevila na akci pořádané k příležitosti jmenování zpěvačky novou ambasadorkou společnosti Jenny Craig, která se věnuje zdravému hubnutí.

Mariah prý v těhotenství hodně zadržovala vodu a byla opuchlá. Během několika dní od narození dvojčat pojmenovaných Monroe a Moroccan prý prvních 18 kilogramů vyčůrala a dalších 14 se jí následně podařilo shodit pomocí diety a cvičení pod vedením speciálního programu Jenny Craig.

„Na počátku, když jsem otěhotněla, měla jsem hodně otoků, držela v sobě vodu a byla jsem opuchlá. Většina těhotných žen to tak s nohama má. Jednoho dne jsem prováděla své poklony a zjistila, že se mi začíná nalévat noha, měla jsem edém. Nemyslela jsem si, že ještě někdy budu vypadat jako dřív. První týden po porodu jsem vyčůrala osmnáct kilogramů vody. Byla to opravdu jen voda. Když jsem začala s programem, zhubla jsem dalších čtrnáct kilogramů váhy,“ přiznala zpěvačka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků