Iveta Lutovská s přítelem Jaroslavem Vítem

Iveta Lutovská s přítelem Jaroslavem Vítem Michaela Feuereislová

Miss Lutovská se bude vdávat, ukázala zásnubní prsten za 100 tisíc

Česká Miss 2009 Iveta Lutovská (36) se bude vdávat. O ruku ji na dovolené na ostrově Mauricius požádal po půlročním vztahu její přítel Jaroslav Vít. V pokleku jí na prsteníček nasadil nádherný prsten z bílého zlata s briliantem za více než sto tisíc korun.

"Bylo to velmi romantické. Jarda na pláži poklekl a požádal mě o ruku," řekla Novinkám Lutovská.

Protože modelka ctí tradice, o ruku Ivety požádal později oficiálně i její rodiče. "A dostal to i s babičkou. Když se dozvěděla, kam jedou na večeři a proč, musela jet taky," směje se Lutovská, jejíž prsteníček nyní zdobí nádherný prsten z bílého zlata s briliantem. Hodnota prstýnku je odhadována na 130 tisíc korun.

"Myslím, že je úplně jedno, kolik stál. To není informace, která mě zajímala. Hlavní je, že je z lásky," usmívá se zamilovaná Lutovská.

S bývalým přítelem Radovanem Hynkem spolu chodili dlouhých devět let a žádost o ruku nepřišla. S Jaroslavem Vítem chodí teprve půl roku a Iveta už může vybírat svatební šaty.

Svatbu chce pár rozhodně do roka a do dne. Proběhne v české metropoli. "Momentálně řeším diplomku, kterou teď musím odevzdat. Svatbu budu plánovat, až budu mít tu školní honičku za sebou," prozrazuje Lutovská.

Rozhodně ale již ví, že chce svatbu v bílém. "Přála bych si svatbu na zámku, samozřejmě v bílých šatech a chci se cítit jako princezna," dodala Lutovská. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků