Agáta Prachařová chtěla najít svému bratrovi práci, všechny ale zarazila jeho podoba s Mr. Beanem.

Agáta Prachařová chtěla najít svému bratrovi práci, všechny ale zarazila jeho podoba s Mr. Beanem. Foto: Instagram A. Prachařové a Michaela Feuereislová, Michaela Feuereislová

To není Mr. Bean! Agáta Prachařová se pochlubila fotkou bratra, který slavného komika nápadně připomíná

Agáta Prachařová (37) chtěla nejspíš všem ukázat, jak její rodina umí držet pohromadě. Rozhodla se proto pomoci mladšímu bratrovi Cyrilovi Navrátilovi s hledáním zaměstnání a k tomu využila své hojně navštěvované sociální sítě.

„Bratr hledá práci. Vrátil se po 5 letech z Francie zpět. Mluví Aj, Fr, Šp. Překládá, tlumočí a má vystudovanou hispanistiku na FFUK. Neví někdo o něčem?“ zní v jejím příspěvku, k němuž přidala bratrovu černobílou fotografii, na které je neuvěřitelně podobný slavnému komikovi Rowanovi Atkinsonovi (64), který se proslavil coby Mr. Bean!

A právě kvůli volbě snímku se vážných nabídek nejspíš moc nedočká. Místo toho se pod inzerátem rozvinula diskuze, která komentuje nápadnou podobu s populárním britským hercem. „Ať to zkusí u filmu je podobný mistru Beanovi,“ ozval se hned jeden vtipálek. „Měl bych pro něj nahrávání filmu Johnny English se vrací,“ přidal se hned další. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků