Simona v kalendáři.

Simona v kalendáři. Foto: Stanislav Merhout – kalendar STOCK 2012

První fotky z tajného kalendáře. Takhle obscénně se polonahá Simona Krainová rozvaluje v posteli

První fotografie z nejprestižnějšího českého kalendáře je na světě. Simona Krainová (47) byla první modelkou, kterou si před deseti lety pro český Pirreli vybrali a tak se premiérově na Super.cz představí právě její snímky z jubilejního desátého vydání. "Kvůli focení jsem musela pořádně zabrat a hubnout, abych se mezi kolegyněmi neztrapnila," řekla Super.cz Simona, která je v kalendáři opravdu hodně sexy.

Všechny snímky se fotily v obrovské posteli, která se speciálně vyráběla pro Stock 2012. A došlo i k humorným situacím, když se v jedné posteli sešla Simona s Alenou Šeredovou (42). Modelky se totiž už jednou, obrazně řečeno, v jedné posteli vystřídaly. Obě totiž postupně sdílely lože s moderátorem Bořkem Slezáčkem (53).

A určitě také v tak luxusním prádélku, neboť obě už byly v té době slavné a bohaté, takže vyhodit tisíce za prádlo La Perla, pro ně nebyl problém. "Jsou věci, ke kterým se nevracím," říká dodnes k bývalému manželovi Slezáčkovi Krainová. Šeredová s ním vychází lépe, dokonce se na něj přijela z Itálie, kde žije s manželem, podívat i na muzikál Děti ráje. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků