Poznejte kouzlo masážních svíček pro intimní chvíle s vaším partnerem

Uvolnění, relaxace, vzrušení, vášeň a povzbuzení libida, toho všeho dosáhneme intimní erotickou masáží. Erotická masáž je skvělým způsobem jak načerpat sexuální energii a také upevnit partnerský vztah. Smyslné a citlivé doteky uvolní napětí a přinesou pocit blaha a radostnou náladu.
Ilustrační foto

Ilustrační foto Foto: unipar.cz

Pokud se svým partnerem či partnerkou chcete vyzkoušet něco nového, pořiďte si masážní svíčku, se kterou si můžete zpestřit a obohatit své intimní chvilky. Romantická předehra a smyslné doteky za použití erotické masážní svíčky ve vás vyvolají příjemné chvění a očekávání něčeho výjimečného.

Co vlastně je masážní svíčka?
Ve skutečnosti to nemá s klasickou svíčkou nic společného. Hlavní ingrediencí je kokosový olej, který je bohatým zdrojem esenciálních výživných látek a zabraňuje tak stárnutí pokožky. Dále bambucké máslo, které pokožku regeneruje, hydratuje a zvyšuje její elasticitu a v neposlední řadě vitamín E, který zklidňuje a chrání suchou pokožku.

Masážní svíčka Unipar - Ceramic

FOTO: unipar.cz

Jak se používá masážní svíčka?
Použití je velmi jednoduché. Svíčka se zapálí a nechá se chvíli rozehřát do teplého, luxusního masážního oleje. Hoří klidným, příjemným plamenem při nízké teplotě, aby nepoškodila pokožku. Poté, co se olej dostatečně rozehřeje, ho v malém množství naneste na jakoukoliv část těla partnera či partnerky a probuďte v sobě fantazii.

Masážní svíčka Unipar - Tin

FOTO: unipar.cz

Masážní svíčka se dá použít opakovaně, nové rozehřátí masážního oleje nijak nemění jeho vlastnosti. Během samotné masáže se uvolňují vonné kompozice, které působí na všechny smysly a umocňují pocit uvolnění, smyslnosti a vášně.

Romantickou atmosféru lze nejsnadněji navodit zapálením svíčky a romantickou hudbou, ale zkuste něco vyzývavějšího a smyslnějšího. Každý touží po jemných dotycích, hlazení a smyslném masírování, a pokud do své milostné předehry zahrnete i erotickou masáž s masážní svíčkou, jistě nebudete litovat. 


Časová osa článků