Michaela Ochotská zareagovala na výroky exmanžela...

Michaela Ochotská zareagovala na výroky exmanžela... Herminapress

Michaela Ochotská poprvé zareagovala na drsné výroky exmanžela Rosola: Co mu vzkázala?

Moderátorka Michaela Ochotská (34) si nenechala líbit výroky svého exmanžela, tenisty Lukáše Rosola (33) a jeho nové ženy Petry. Přes svého právníka se k celé situaci poprvé vyjádřila.

Rosol se obul do své bývalé ženy s tím, že se mu snažila znemožnit kontakt s jejich synem Andrém. Jeho žena uvedla, že za posledních 21 měsíců dostala Ochotská, která se považuje za samoživitelku, od Rosola 2 milióny korun.

"V době, kdy paní Ochotská zůstala údajně sama a bez pomoci, vydávala jedno předběžné opatření za druhým, aby mi byl zakázán kontakt a styk se synem, a to bez jakéhokoliv důvodu. Posledních několik dlouhých měsíců o kontaktu s mým synem rozhodoval soud a zdlouhavé psaní právních zástupců. Matka našeho syna investovala spoustu času taháním Andrého po doktorech, aby získala “důkazy” o tom, že jsem pro syna traumatem, fyzicky ho ohrožuji a podobně. Naštěstí odborníci a lidé na svém místě toto chování shledali jako účelové a díky nim jsem syna mohl vidět," napsal mimo jiné na svém profilu na Instagramu tenista.

A Ochotská poprvé skrz svého právníka zareagovala. "Moje klientka Mgr. Michaela Ochotská důrazně odmítá nepravdivé a urážlivé výroky bývalého manžela Lukáše Rosola, které zasahují do osobnostních práv nejen jejích, ale i jejich syna. Avšak vzhledem k tomu, že se dotýkají osobní sféry právě jejich nezletilého dítěte, nebude tyto výroky komentovat, protože považuje jakékoli komentáře k této záležitosti za mimořádně neetické a syna poškozující," napsal Super.cz vyjádření právník Michaely Ochotské JUDr. Aleš Rozehnal.

Jak to tak vypadá, přestřelka mezi moderátorkou a tenistou ještě zdaleka nekončí. Minimálně se potkají u soudu, kam se zanedlouho opět chystají. Ve hře jsou alimenty, které Rosol žádá snížit. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků