Vypadá o 20 let mladší. Zdena Studénková prozrazuje, zda zafungoval mladší partner, skalpel nebo dril

Kdo v poslední době viděl herečku Zdenku Studénkovou, musí smeknout před tím, jak fantasticky vypadá. Září v divadle i na televizní obrazovce, a to, že před pár lety překročila šedesátku, je zkrátka k neuvěření. Její recept?
Zdena Studénková na Klinice YES VISAGE

Zdena Studénková na Klinice YES VISAGE

Oblíbená herečka Zdena Studénková vděčí za svoji krásu skvělým genům, ale rozhodně se nestydí ani za drobná vylepšení specialistů: „Využívám služby Kliniky YES VISAGE. Jednou za čas si nechávám odstranit nejvýraznější vrásky a udržuji si kvalitu pleti vlastní plazmou.
Více o ošetření plazmalifting na www.yesvisage.cz/plazmalifting

Zdena Studénková na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE

Smích a trocha botoxu

„V divadle se pořádně zasmějeme, a to je lék na kdejaké choroby,“ říká krásná herečka, zároveň ale přiznává i estetické zákroky: „Vrásky na čele včetně mimických upravujeme jen do takové míry, aby tvář zůstala funkční a abych jako herečka neztratila výraz.“ Ošetřující lékařka MUDr. Eva Urbánková pochválila její genetickou výbavu, kterou pak jen zlehka podpoří: „My už můžeme jen malinko vylepšovat nuance, které věk přináší.“
Více o tom, jak na vrásky na www.yesvisage.cz/vrasky

Zdena Studénková na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE

Omlazuje také láska a čas pro sebe

O herečce je známo, že spokojeně žije se svým o 18 let mladším partnerem Braněm, vedle kterého jen kvete. A i když je velmi vytížená, udělá si čas i pro sebe: „Považuji za velmi důležité věnovat čas sama sobě a nepřicházet s výmluvami proč něco nestíhám. Také pocit, že nevyjdu na ulici neupravená, nejde ničím nahradit. Myslím, že každé ženě by mělo na vzhledu záležet a ranní půlhodinka za to stojí,“ říká hvězda. I Zdenka jako mnoho slavných v poslední době propadla novince, kterou je revoluční 4D ošetření laserem Fotona. „Kombinace laseru a kyseliny hyaluronové, plazmy či botulotoxinu je v současnosti nejúčinnější omlazovací technikou,“ doporučuje MUDr. Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.
Více o laserovém ošetření na www.yesvisage.cz/laser

Zdena Studénková na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE

Krásnější, přirozená a zdarma! 

Zdena Studénková patří k dlouhodobě spokojeným klientkám Kliniky YES VISAGE, stejně jako Simona Krainová, Alice Bendová, Iva Kubelková, Sandra Nováková, Kamila Nývltová a mnoho dalších českých i slovenských celebrit. O moderní omlazovací zákroky je na Klinikách Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě velký zájem a jakýkoliv ze zákroků kliniky můžete mít i vy. A to zcela zdarma v soutěži.

Podmínky, více informací, ale také všechny zmíněné procedury naleznete na webu kliniky na www.yesvisage.cz

Zdena Studénková na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika YES VISAGE 


Časová osa článků