Marie Kružíková vyrazila mezi boty s dcerkou a Nikol Heřmánková zase se štěnětem.

Marie Kružíková vyrazila mezi boty s dcerkou a Nikol Heřmánková zase se štěnětem. Michaela Feuereislová

Manželka Renče se pochlubila dcerou, která je celý táta. Nikol Heřmánková zase mezi boty vzala štěně

Představování nových módních kolekcí bývá většinou dámská jízda, a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Mezi jarní trendy v obuvi se ale připletl i pes a mimino. Tedy obé ženského pohlaví. Manželka Filipa Renče (56) Marie Kružíková nechala do světa módy nahlédnout rok a tři měsíce starou dceru Sofii, Nikol Kouklová Heřmánková zase sedmiměsíční fenku australského ovčáka Amy.

Ve chvíli, kdy se tahle čtveřice v prodejně v obchodním centru na Chodově objevila, už přehlídka bot nebyla jediné, na co pozvané dámy upíraly zrak. Okouzlila je roztomilá holčička, která je celý tatínek, a stejně rozkošná fenka. Když se pejsek sápal po vystaveném občerstvení, většina dělala, že nevidí, jak oblízl pár mrkvových dortíků.

"Udělaly jsme si takovou dámskou jízdu. Nikol mě vyzvedla a máme ještě další program. Sofinka je úžasně hodné dítě, tak nemám strach, že by tady vyrušovala," řekla nám Maruška a měla pravdu. Sofie ani jednou nenatahovala k pláči a bez problémů byl kromě zmíněného incidentu s dortíky i pejsek. "Ona naštěstí boty neožužlává, jako by věděla, že pro ně mám slabost," doplnila Nikol. Boty si ovšem kvůli lidské i psí slečně nestihla vybrat Eva Decastelo (43), která se místo zkoušení s oběma mazlila.

Mezi hosty se objevila i Bára Kotalíková. Možná si ji budete pamatovat ještě pod dívčím jménem Zapletalová, když byla ve finále Miss ČR. S její matkou žil před Bárou Munzarovou (49) herec Martin Trnavský (51), který ji od dětství vychovával. Nyní je vdaná za hokejistu Aleše Kotalíka a je úspěšnou blogerkou. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků