Michaela Zemánková v představení Kvítek mandragory

Michaela Zemánková v představení Kvítek mandragory Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Jiskra opět přeskočila na divadelních prknech: Slováčkova krásná ex se zamilovala do kolegy!

Jak jsme nedávno na Super.cz informovali, po boku muzikálové zpěvačky Michaely Zemánkové (37) se objevuje nový přítel. Jeho identitu se snažila co nejdéle utajit. Nám se však podařilo zjistit, že opět zalovila v divadelní branži. Stejně jako před pár lety s otcem jejího syna Felixem Slováčkem mladším i tentokrát přeskočila jiskra na jevišti.

Novou láskou krásné Míši je herec a její kolega z Divadla Broadway Petr Semerád (42) a podle informací Super.cz spolu randí již několik měsíců. „Seznámili se při zkoušení muzikálu Trhák v Divadle Broadway. Nyní spolu také hrají v Kvítku mandragory,“ rozpovídal se náš zdroj z Divadla Broadway. Nutno říci, že herečce nový vztah svědčí, protože opravdu září štěstím.

„Petr je fajn chlap a na Míše je vidět, že je opravdu zamilovaná,“ dodal zdroj. Sama herečka nového přítele po premiéře Kvítku mandragory přiznala. „Je mi fajn, mám vedle sebe hodného přítele a jsem zamilovaná,“ svěřila Zemánková, která vychovává syna Rafaela, kterého má s Felixem Slováčkem mladším. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků