Henrieta Hornáčková je zase štíhlá jako laňka Super.cz

Poprvé po porodu ve společnosti: Henrieta Hornáčková, která v těhotenství přibrala jen 9 kilo, je opět štíhlá jako proutek

Tři měsíce po porodu dcery Babetky vyrazila blonďatá herečka Henrieta Hornáčková (37) poprvé do společnosti. A všechna kila, která během těhotenství nabrala, jsou fuč. "Měla jsem štěstí," usmívala se spokojeně novopečená maminka, která se byla podívat na otevření nové kavárny.

"Pravdou je, že jsem nenabrala moc, jen asi devět kilo, a dolů to šlo samo. Pomáhá i kojení, takže se můžu cpát čímkoli a není to vidět," dodala. Nabízený dortík ale odmítla. "No není to kvůli kaloriím, ale protože bych si zapatlala ruce, znám se," smála se.

Pomalu už začíná i pracovat. "Chtěla jsem být úplně doma, ale připravuji taneční představení, které bude mít v dubnu premiéru v Malostranské besedě. Dcerku mám na zkouškách sebou, takže půlku času houpám, a jen tu druhou tancuju," dodala Henrieta s tím, že prožívá nejšťastnější životní období a klape jí to i s partnerem. Jen svatbu zatím nechystají. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků