Míša Tomešová Super.cz

Sedm měsíců po porodu má zpět štíhlou postavu: Míša Tomešová předvedla bříško i vnady v hodně odvážném topu

Zpěvačka a herečka Míša Tomešová (32) je sedm měsíců po porodu druhého syna Jonáše zpět ve formě. Předvedla to i na charitativní akci pro nemocnou Sofii Stránskou, kterou sama zorganizovala. Oblékla si velmi sexy průhledný top, který odhaloval její štíhlé bříško.

Outfit byl nejen hodně odhalený, ale také velmi praktický. "Pro mě je nejdůležitější, aby se z outfitu co nejrychleji dala vyndat prsa kvůli kojení. A to splňuje," řekla Super.cz s úsměvem Míša. "Babička mi říkala, že mě někde viděla a vypadám jako stará mladá, ať se prý oblékám jako dřív. Jsem matka, ale jsem to já. Tak takhle to je," upřesňuje.

Své štíhlé tělo má zpět, ještě úplně ale spokojená není. "Doma váhu nemám, ale cítím se dobře. Zhubla jsem. Pořád si připadám povolená, potřebuju posílit. Budu makat," říká.

Péči o dvě děti zvládá skvěle. "Je to dynamické. Dělám hodně věcí najednou. Díky tomu, že pracuju, tak takhle dobře zvládám děti. Při práci si odpočinu a pak mám na ně hodně energie," dodala na akci, která má pomoci těžce nemocné Sofii.

Ta je vážně postižená následkem dětské mozkové obrny. Ráda by zůstala v domácím prostředí, ale na asistenční službu nemá finanční prostředky. "Aby mohla Sofie žít doma a nemusela do ústavu, je potřeba sehnat zhruba 300 tisíc korun ročně. Tak se o to snažíme," uzavřela Tomešová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků