Nový přípravek na podporu erekce trhá rekordy. Postavte se problémům s erekcí s novinkou na českém trhu!

S rekordním zájmem mužů se setkala horká novinka na našem trhu - nový přípravek pro podporu erekce Erectan® FORTE. Účinně totiž řeší oblast intimního života, ve které má dnes problémy už každý druhý muž po čtyřicítce! S přibývajícími léty se pak procento mužů s erektilní dysfunkcí ještě zvyšuje.
Erectan® FORTE

Erectan® FORTE

Nový český přípravek Erectan® FORTE je extra silný doplněk stravy určený pro muže. Obsahuje unikátní kombinaci 5 tělu vlastních aminokyselin, které mají příznivý vliv na prokrvení penisu. Je navíc obohacený o výtažky z byliny Maca, přezdívané peruánská viagra a nechybí ani Tribulus terrestris (Kotvičník zemní), který působí na regulaci hladiny hormonů. Erectan® FORTE je určen výhradně mužům k jednorázovému užití v intimních chvílích. Lze jej pohodlně užívat ve formě tobolek a je volně prodejný také v lékárnách. Všechny přípravky Erectan® obsahují pouze nejkvalitnější dostupné suroviny na trhu, ať už jde o jejich čistotu, nebo sílu extraktu.

Koupit
nyní na Erectan.cz
Exclusive intim gel

Exclusive intim gel

Lubrikační gel na vodní bázi se stimulujícím účinkem, který zajistí dokonalé vzrušení obou partnerů. U mužů podpoří jejich vzrušení, ženy vedle jemné lubrikace ocení vzrušující stimulaci. Celý zážitek navíc umocňuje nádherná vůně gelu. Exclusive intim gel je plněný do stříbrného airless flakonku, který převyšuje všechny klasické druhy obalů, jaké u gelů znáte. Vkládán je do luxusní černé tvrzené krabičky se stříbrnou ražbou. Znáte snad lepší dárek pro dospělé?

Koupit
nyní na Erectan.cz
Erectan® ManLONG

Erectan® ManLONG

Erectan® ManLONG je bylinný doplněk stravy určený k dlouhodobému zkvalitnění erekce a celkového sexuálního života. Obsahuje přírodní kombinaci extraktů bylin a látek, které podporují sexuální výkonnost a přispívají k normální spermatogenezi. Balení 120 tobolek je určeno k dvouměsíčnímu užívání

Koupit
nyní na Erectan.cz

Časová osa článků