Romana Jákl Vítová na nejhezčích fotkách své kariéry.

Romana Jákl Vítová na nejhezčích fotkách své kariéry. Foto: Daniel Zahrádka

Pánové, tohle je nová bohyně krásy. Romana Jákl Vítová na nejúchvatnějších fotkách svého života

Romana Jákl Vítová (43) vždy patřila mezi výstavní elitu ženské části českého showbyznysu. Její nejnovější fotografie, které nafotila s Danielem Zahrádkou pro charitativní kalendář, z ní ale udělaly doslova českou včelí královnu. Podívejte se na snímky, podle kterých by Romana z fleku mohla strčit do kapsy nejsvůdnější ženy světa!

"Ráda se zúčastním projektů, které pomůžou tam, kde je potřeba. S manželem pořádáme do roka několik charitativních akcí, které jsou většinou zaměřeny právě na dětské domovy a Jedličkův ústav," vysvětluje svou účast na projektu krásná Romana. Na produkci kalendáře, jehož výtěžek půjde do dětských domovů v České Lípě a Mariánských Lázních, se podíleli talentovaný fotograf Zahrádka spolu se známou vizážistkou Lucií Janků.

"Pokaždé, když fotím s Danem, mám jistotu, že půjde o krásné fotky. Většinou je při práci omezený zadáním klienta. Tady byl Dan sám za sebe a musím říct, že všechny fotky mají jedinečnou atmosféru." Chválou nešetří ani na své dvorní vizážistce. "Lucinka je jedním z nejlaskavějších lidí, které znám. Její velké srdce je vidět i na její práci. Nejenže vás nádherně nalíčí, má i výjimečně uklidňující dotyk. Za ten by měla dostávat příplatek," má jen slova uznání pro oba spoluautory projektu bývalá rosnička a matka dvou dětí Romana Jákl Vítová. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků