Katie Kei neúspěch v The Voice Česko Slovensko neodradil

Nebudou teď porotci show The Voice litovat, že se na ni neotočili? Tuhle blondýnku neúspěch neodradil

Do dalšího kola pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko (10) sice nepostoupila, sen o kariéře zpěvačky ale Katie Kei neopouští. Začínající zpěvačka, vlastním jménem Kateřina Kolčavová, nehodlá pověsit svou milovanou profesi na hřebík a do světa právě pouští svůj zbrusu nový videoklip k singlu Stop.

V hudebním světě není Katie žádným nováčkem. Účinkovala v muzikálu Mary Poppins, vyzpívala si první místo v soutěži Diamonds Voice a dostala se do TOP 5 grand finále americké soutěže WCOPA, kde rok před Katie reprezentovala Českou republiku vítězka páté řady Česko Slovenské Superstar Tereza Mašková (26). Kromě toho má za sebou spolupráci s Milanem Peroutkou (32).

V právě vysílané soutěži jí ale porotci šanci nedali. Teprve devatenáctileté blondýnce nejvíce uškodil krátký časový úsek, kdy se porotci mohou otočit a vybrat si tak interpreta do svého týmu. „Kdyby se otočil, vybrala bych si Vojtu Dyka. Nejvíc mě na celé soutěži mrzí, že s porotou vůbec nejste v kontaktu. Ani jsem je nezahlédla, takže nemám žádný feedback ke svému vystoupení,“ uvedla Katie, která ten večer bravurně zazpívala píseň Believer od Imagine Dragons.

První nezdar ale mladinkou zpěvačku neodradil a po své prvotině, písni Burn It Down, natočila videoklip k songu Stop, který má sloužit jako povzbuzení pro lidi, kteří jakýmkoli způsobem bojují se šikanou. A v plánu má mnohem víc. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků