Číňan rozmlátil po neúspěšné reklamaci své luxusní Lamborghini

Když člověk nemá nouzi o peníze, může klidně nechat dobrovolně rozmlátit své téměř nové Lamborghini za pět miliónů. Majitel luxusního vozidla, který je bohatým čínským obchodníkem, jej dal k dispozici svým zaměstnancům, kteří měli povolení auto pomocí kladiv klidně srovnat se zemí. Obchodník tak chtěl dát najevo svůj vztek na slavnou automobilku, která mu odmítla reklamace poté, co auto začalo mít krátce po koupi problémy s motorem.

Zaměstnanci majitele vozidla, který obchoduje na trhu se stavebními materiály, měli ve městě Čching-tao v provincii Šan-tung možnost doslova rozsekat super luxusní auto před zraky udivených kolemjdoucích.

Majitel exkluzivního Lamborghini Gallardo za více než pět miliónů korun si jej koupil v říjnu minulého roku, jenže sporťák měl vadný motor, který začal už po měsíci od zakoupení špatně fungovat. Když muž chtěl u společnosti uplatnit reklamaci, několikrát byl odmítnut.

Po pár měsících movitému Číňanovi došla trpělivost a rozhodl se demonstrativně předvést, co je podle něj s takovým vozidlem nejlepší udělat. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků