Luke Perry

Luke Perry Profimedia.cz

Luke Perry (✝52) byl na syna pyšný: Podívejte se, jak Jack s vizáží Tarzana bojuje jako wrestler

V hereckých šlépějích svého slavného otce se nedal. Syn Luka Perryho (✝52) dal přednost bojovým uměním. Ve světě wrestlingu je známý jako Jungle Boy.

Podobu se se seriálovým Dylanem bychom hledali marně. Jednadvacetiletý Jack se může pochlubit kučeravou blonďatou hřívou a stylizuje se do Tarzana. Jeho sportovní kariéra šla po smrti otce dočasně stranou. Jack zrušil několik zápasů a truchlí společně s dalšími pozůstalými.

„Pro každého byl něčím jiným. Pro mě byl především tátou. Miloval mě a ve všem mě podporoval, byl pro mě velkou motivací a přiměl mě udělat pro vše maximum,“ zavzpomínal Jack na zesnulého tátu a dojemně dodal: „Tolik jsem se toho od tebe naučil, a bolí mě srdce při pomyšlení na všechno, co už s tebou neprožiju. Budeš mi chybět každý den, co budu kráčet po Zemi. Udělám vše pro to, abys byl pyšný. Miluji tě, tati.“

Luke Perry měl s exmanželkou Rachel Sharp dceru Sophii (18), již odchod Luka Perryho také velmi zdrtil. Hercova smrt přišla náhle. Sophia kvůli rodinné tragédii opustila Malawi, kde pracovala jako dobrovolnice.

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků