Hollywoodské celebrity i české blogerky milují patentovaný krém, který zpomaluje stárnutí pleti a léčí růžovku

Na celém světě existují jen dva krémy, Pyratine a Renova, které získaly certifikaci přípravku proti stárnutí pleti. Pyratine má navíc dva mezinárodní patenty a české kořeny. Tento revoluční krém obsahující rostlinné hormony ze skupiny cytokininů redukuje vrásky, zpomaluje stárnutí pleti a léčí růžovku.
Pyratine boduje v Hollywoodu i blogosféře

Pyratine boduje v Hollywoodu i blogosféře

Objev účinných látek obsažených v Pyratinu zaujal média. O Pyratinu informovala např. americká ABC nebo Česká televize. Není divu, že Pyratinu důvěřují mnohé z hollywoodských celebrit. A přidaly se i české známé osobnosti. Pyratine prochází na výbornou i dlouhodobým testováním populární české beauty blogerky Petry Lovely Hair. Petra souhlasila s dlouhodobým testováním pod podmínkou nezávislosti. Svým fanouškům řekne pravdu. Buď Pyratine projde, nebo ne. Její četné vlogy dokazují, že zabodoval. Petra Pyratine doporučuje.

Koupit
nyní na Pyratine.eu
Pyratine omlazuje buňky zevnitř

Pyratine omlazuje buňky zevnitř

Jeden z objevitelů účinných látek obsažených v krému Pyratine, Miroslav Strnad Prof. Ing.,CSC.,DSc., o jejich působení na lidskou pleť řekl: „Látky Pyratine omlazují cytoskelet, což je vnitřní kostra buňky, a dávají buňce mladý charakter. To je klíčový účinek. Další z účinků je, že mají antioxidační vlastnosti. Tzn. vychytávají v buňkách škodlivé radikály, které se v těle produkují.“ Právě díky tomu Pyratine zpomaluje stárnutí pleti, ale také léčí růžovku.

Koupit
nyní na Pyratine.eu
Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Aktivní složky Pyratinu jsou extrahovány z rostlin. V souladu s přísnými procedurami americké FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv) proběhla řada testů, které potvrdily výrazné zlepšení textury pleti již během několika dní používání. Stejné testy zároveň ukázaly, že přípravky Pyratine v tomto směru dosahují lepších výsledků než Renova. Pyratinu se tak podařilo získat certifikaci přípravku proti stárnutí pleti a zároveň se stal nejúčinnějším krémem tohoto druhu na americkém trhu.

Koupit
nyní na Pyratine.eu
Pyratine hydratuje pleť a léčí růžovku

Pyratine hydratuje pleť a léčí růžovku

Pyratine zajistí hydratovanou pokožku bez mastného efektu. U krémů Pyratine jsou navíc prokázány protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na obnovení přirozené ochranné funkce kůže. Studie Kalifornské univerzity prokázala snížení zarudnutí tváře o 42 % během 14 dní používání, a dokonce 67 % na konci 12. týdne pravidelné aplikace krémů Pyratine. I proto je Pyratine oblíbenou volbou zákaznic s problematickou pletí a často téměř poslední záchranou pacientek trpících vážnou formou rosacey neboli růžovky. Pyratine eliminuje zarudnutí kůže, aknózní léze a pavoučí žilky. Pyratine XR lze navíc k léčbě růžovky používat zcela bez omezení.

Koupit
nyní na Pyratine.eu

Časová osa článků