Petr Vlasák znovu svádí boj s rakovinou.

Petr Vlasák znovu svádí boj s rakovinou. Foto: archiv P. Vlasáka

Expřítel Dary Rolins Petr Vlasák se ozval z nemocnice. Navzdory nepřízni osudu se s rakovinou pere jako lev

Podnikatel Petr Vlasák už potřetí svádí boj s rakovinou a o jeho průběhu své přátele a fanoušky zpravuje na sociální síti. Poslední zprávy bohužel nejsou příznivé.

Nejdříve Vlasák v úterý informoval o zákroku, který jej čeká, a to ozařování gama nožem. „Doufám, že to konečně zabere a tu zákeřnou sv*ni rakovinu zničí a zabije!!!!“ věřil. O den později ale zveřejnil zprávu, že zákrok nakonec nemohl kvůli výsledkům magnetické rezonance podstoupit. „Tak změna! Už jsem šel na zákrok a po ranní rezonanci se ukázalo veliké riziko ochrnutí!! A akce se zatím odkládá!!!“ vzkázal fanouškům.

Kvůli výsledkům magnetické rezonance nemohl Vlasák ozařování gama nožem podstoupit

Tak změna! Už jsem šel na zákrok a po ranní rezonanci se ukázalo. Veliké riziko ochrnutí!! A akce zatím odkládá !!! #fuckcancer !!!☠️

Zveřejnil(a) Petr Vlasák dne Středa 6. března 2019

Na sociální síti se vzápětí dočkal obrovské vlny podpory od přátel i ostatních followerů, která je pro něj velkou vzpruhou. „Opravdu moc to potěší a dodá vítr do plachet!!!“ poděkoval z Nemocnice na Homolce, kde s nemocí bojuje.

Rakovina se Petru Vlasákovi vrátila už potřetí. Navzdory komplikacím, které se mu staví do cesty, se s nemocí pere jako lev a je odhodlaný ji porazit. „Nedá se nikdy říci, že je to v pohodě. Věřil jsem už před lety, že se to nemůže vrátit. Říká se, že když se to pět let nevrátí, tak dobrý. Můj nádor ale mívá prý mezi 9. a 12. rokem tendenci k návratu a po deseti letech se to vrátilo. Tak to šlo pryč,“ řekl Vlasák Super.cz v roce 2017 po druhé operaci

Super.cz


Časová osa článků