Lucia s kolegyní Kristinou Kloubkovou

Lucia s kolegyní Kristinou Kloubkovou Foto: Super.cz/archiv Divadla Broadway

Po dvou letech hraje opět s bříškem: Muzikálová zpěvačka je ve 4. měsíci těhotenství!

Herečka a zpěvačka Lucia Molnárová (32) září štěstím. Jsou to dva roky, co se objevovala v oblíbeném muzikálu Kleopatra s těhotenským bříškem. To před diváky v průsvitných šatech jen těžko mohla skrývat i tento víkend. Půvabná Slovenka si roli Octavie na jevišti Divadla Broadway opět zahrála v požehnaném stavu.

„Jsem právě ve čtvrtém měsíci, rodit bych měla v srpnu,“ svěřila se nám Lucie, které to neuvěřitelně slušelo. „Miminko bylo plánované, moc se na něj s manželem těšíme,“ prozradila nám muzikálová zpěvačka, která se svým mužem Michalem vychovává syna Emanuela. Zda nosí pod srdcem holčičku nebo chlapečka ale zatím ještě neví.

„Ještě se z ultrazvuku nedá rozeznat pohlaví miminka, ale jakmile to bude možné, necháme si to ihned říct,“ prozradila Molnárová, která se aktuálně objevuje také v seriálu Kameňák jako sekretářka starosty, kterého ztvárňuje Václav Vydra. Lucia je stále plná energie, a tak není divu, že se na jeviště stejně jako po prvním těhotenství chce rychle vrátit.

„Ráda bych se do práce vrátila jakmile to bude možné, počítám s tím, že na podzim odehraji jak Constance ve Třech mušketýrech, tak i Octavii v Kleopatře v Divadle Broadway,“ prozradila se smíchem blondýnka, která stejně jako její kolegyně Leona Černá Stříbrná už své bříško pod kostýmy moc neukryje. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků