Kamil Střihavka, Vláďa Šafránek, Tomáš Matonoha, Vilém Čok a Václav Noid Bárta ztvárňují v Ulici ty nejdrsnější rockery. Jen někteří z nich jimi jsou ale i v reálném životě.

Kamil Střihavka, Vláďa Šafránek, Tomáš Matonoha, Vilém Čok a Václav Noid Bárta ztvárňují v Ulici ty nejdrsnější rockery. Jen někteří z nich jimi jsou ale i v reálném životě. Foto: archiv TV Nova

Rocker Noid si zahraje v Ulici

Rocker Václav Noid se nebojí žádné výzvy. Po svém filmovém debutu ve filmu Kajínek si zahraje i v nováckém seriálu Ulice. A není sám. S Bártou se v nejdéle vysílaném českém seriálu objeví i Kamil Střihavka, Vilém Čok nebo Vladimír Šafránek.

„Jsem pro každou srandu, takže když přišla nabídka, nechtěl jsem si to nechat ujít,“ svěřil se Novinkám Bárta, který byl nejvíc překvapený z kulis.

„V televizi to všechno vypadá reálně. Myslel jsem si, že to je kamenný. Ale ono je to všechno ze dřeva, dokonce i cihly jsou ze dřeva,“ vysvětloval s údivem rocker. Ten si natáčení podle svých slov náramně užil.

„Měli jsme jen jeden natáčecí den. Pepan, kterého hraje Tomáš Matonoha (48), si má vzít svou přítelkyni a my jsme členové kapely Masák, které píše Pepan texty. Máme strašně drsný přezdívky. Mně říkaj Karboš, Střihavka je Řízek, Čok Ovar a Šafránek Flaksa,“ vysvětlil Noid, který prozradil, že se tento díl plný hvězd bude vysílat na velikonoční pondělí.

Bárta se kromě herectví dal také na tanec. Drsný rocker se chystá naučit zumbu.

„Oslovil mě kamarád, jestli bych nepomohl při jeho charitativním zumba maratonu, jehož výtěžek jde čtyřleté vážně nemocné holčičce. Takže už vážně uvažuju o tom, že si pořídím z teleshoppingu DVD s lekcemi zumby, abych se to naučil. Na tanec jsem úplné dřevo,“ dodal Noid.

Zumba maraton choreografa Petra Kříže, na který mohou zdarma kromě celebrit i všichni taneční nadšenci, se koná v úterý 22. března od 16 hodin v Národním domě na Náměstí Míru. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků