Lucie ukázala své kuchařské schopnosti.

Lucie ukázala své kuchařské schopnosti. Foto: Jakub Ludvík

Pak, že se bez hospodyně neobejde! Lucie Vondráčková předvedla, jak si vede za plotnou. Bez asistence kohokoli

Je třeba se umět pochválit. Lucie Vondráčková (41) se na svém Facebooku pochlubila „malou“ večeří, kterou prý ukuchtila v Montrealu úplně sama. A ze svého úspěchu byla opravdu nadšená. „Jedu simultánně na čtyřech frontách! Což bych ještě před deseti lety nevěřila, že je v mém případě možné. Bez asistence kohokoli,“ zdůraznila zpěvačka, na jejíž hospodaření si v minulosti odloučený manžel Tomáš Plekanec (39) stěžoval.

„Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno,“ sdělila v jednom z prohlášení Plekancova právnička Lenka Radoňová v průběhu jejich bouřlivého rozvodu.

Zdá se však, že se Vondráčková během rozvodu proměnila v pilnou hospodyňku. A neopomněli ji pochválit ani její přední fanoušci. „Šikovná žena, nepochybujte o svých schopnostech, my o nich také nepochybujeme,“ chválila svou oblíbenkyni jedna z fanynek v komentářích. „Báječný oběd od skvělé ženy, co víc si přát,“ dodala další. Je tedy vidět, že je Lucie žena netušených možností. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků