Zdeněk Godla si zahraje v Ordinaci.

Zdeněk Godla si zahraje v Ordinaci. Foto: Česká televize

A je to potvrzeno! Franta z Mostu! bude hrát v Ordinaci. Diváci se prý mají opravdu na co těšit

Vypadá to, že nejen v Hollywoodu se letos zrodila hvězda. Zdeněk Godla (46), známý jako Franta z veleúspěšného seriálu Most!, jde opravdu na dračku. Už nějakou chvíli se šuškalo, že by se měl objevit v jiném úspěšném seriálu Ordinace v růžové zahradě. TV Nova nyní potvrdila jeho angažmá a prý se máme opravdu na co těšit.

„Pro Zdeňka Godlu máme připravený skutečně velmi zajímavý příběh v oblíbené dějové lince doktora Švarce. Mohu potvrdit, že ztvární jeho bratra,“ prozradila Simona Matásková, kreativní producentka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A jak je možné, že má doktor Švarc, kterého hraje Martin Zounar (54), takového bratra?

„Mohu slíbit, že odpověď na tuto otázku nebude jediným překvapením, které pro diváky v souvislosti s ním chystáme,“ doplnila Matásková a přislíbila, že se diváci mohou těšit na spoustu zábavných momentů.

„S Martinem Zounarem fungují skvěle a velmi hezky na něj reagují i ostatní herečtí kolegové. Zdeněk Godla začne natáčet v horizontu několika týdnů a diváci se na něj mohou těšit v nové, patnácté, sezóně seriálu.“ 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků