Helena Zeťová se obejvila opět v Česku. Super.cz

Do svého druhého domova neváhá cestovat někdy i celý den autem. Co Zeťové na životě v Řecku vyhovuje nejvíc?

3. března 2019 19:30

Neustále pendluje mezi dvěma domovy. Na svůj kočovný život si ale Helena Zeťová (38) nestěžuje, na dvou či čtyřech kolech je šťastná.

„Kdysi jsem měla velice kladný vztah k motorkám, tedy jako spolujezdec. Sama jsem nikdy motorku nevlastnila,” svěřila se nám během návštěvy pražského veletrhu Motosalon zpěvačka a dále uvedla: „Kdysi jsem chtěla mít motorku, ale neměla jsem na to peníze. Teď se zase bojím.”

Spíš než na motorce jezdí zpěvačka dlouhé vzdálenosti autem. Bydlí totiž částečně v Česku a částečně v Řecku. Konkrétně pobývá v Řecké Makedonii ve městě Soluň. „Jezdím do Řecka a navíc s pejskem, což by na motorce moc nešlo,” vysvětluje Helena.

Zpěvačka je smířená s tím, že cesta do jejího druhého domova jí zabere hodně času. „Jednou jsem cestu zvládla v rekordním čase 13 hodin, jindy jsem zase jela 27 hodin. Záleží, kolik je na hranicích lidí, kolik defektů dostanu a podobně,” směje se.

Pendlování mezi dvěma domovy jí zatím vyhovuje. „V Česku mám práci, v Řecku mám domov. Snažím se vždycky naplánovat co nejvíc pracovních aktivit za sebou a pak být co nejvíc dní tam,” vysvětluje Helena Zeťová, které na životě v Řecku nejvíc vyhovuje krásné počasí a skutečnost, že ji tam nikdo nevnímá jako známou zpěvačku. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků