Demetra Nyx si našla zvláštní koníček.

Demetra Nyx si našla zvláštní koníček. Profimedia.cz

Tato dívka se snaží přimět ženy, aby milovaly svou periodu. Krev si maže po celém těle!

Demetra Nyx (26) je sexuální koučka pro muže z Los Angeles s tak trochu zvláštním koníčkem. Snaží se ženy povzbudit, aby se měly víc rády a nestyděly se za něco naprosto běžného, jako je perioda. Menstruační krví si maže obličej a další části těla a fotí se na sociální sítě.

„Tolik se stydíme za naše těla a ani si to neuvědomujeme. Menstruace je neuvěřitelně magickým obdobím, které nás posiluje. Ale naše společnost se to před námi snaží skrývat,“ sdílela u jednoho ze svých příspěvků.

Zatímco pro většinu žen je toto období cyklu naprostým hororem, Demetra je změnami vlastního těla maximálně fascinována. „Sdílet snímky s krví na obličeji byl impuls, ze kterého jsem později vytvořila sérii na podporu žen. Moje krev se pro mě stala krásnou zábavou."

K této pro mnohé nechutné aktivitě se Demetra uchýlila poté, co se celý život za svou menstruaci styděla. Řada sledujících jí za to nadává, a i někteří její známí se od sex koučky prý odvrátili. Ani to ji ale neodradilo. „Kdyby se o tom víc mluvilo, lidi by to tolik neobtěžovalo,“ svěřila britskému The Mirror Demetra, která prý dostává mnohem víc pozitivních komentářů než těch negativních. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků