mVitakarta pro iPhone – první mobilní zdravotní deník

OZP jako první přišla na náš trh s mobilní aplikací mVITAKARTA, do které si lze zaznamenat aktuální informace o zdravotním stavu, očkování, návštěvách lékaře a mnoho dalších údajů.
Instalace

Instalace

Aplikaci mVITAKARTA si jednoduše stáhnete přes AppStore.

Stáhnout
nyní na App Store - mVITAKARTA
Stažení aplikace na AppStore

Stažení aplikace na AppStore

Dalším krokem je synchronizace s internetovou Vitakartou (aplikace pro přístup klientů OZP k jejich zdravotnickým údajům evidovaným pojišťovnou) a autorizace telefonu. Díky této synchronizaci nepřijdete o data ani při ztrátě telefonu.

Více informací
nyní na OZP
Výdaje za zdravotní péči pod kontrolou

Výdaje za zdravotní péči pod kontrolou

Ve Vaší kartě jsou evidovány platby, které OZP provede na Vaše jméno. Pod položkou Léky je seznam léků, které užíváte i léky proplacené pojišťovnou, včetně jejich ceny a lékárny, kde jste je vyzvedli. V sekci Vykázaná péče vidíte zdravotní péči, léky a další položky, které za Vás pojišťovna zaplatila, včetně pobytů v nemocnici.

Více informací
nyní na OZP
Další funkce

Další funkce

Nikdo nemá paměť nafukovací, a proto je dobré vyplnit si v aplikaci pár základních údajů, jako je Aktuální stav, Chronické obtíže, Očkování. Praktické jsou Soubory, kam si můžete uložit rozpis návštěvních hodin, nahrát lékařské zprávy apod. Přístup k dokumentům máte pak i bez připojení k internetu. Komunikace obsahuje kontakty na asistenční službu, zdravotní pojišťovnu, blízkou osobu a lékaře, kterým jste dali právo přístupu k Vaší Vitakartě. SOS tlačítko je dostupné komukoli, kdo spustí aplikaci i bez hesla. Jde o kontakt udaný pro případ nouze a zobrazení údajů, které mohou pomoci záchranářům. mVITAKARTA je určena každému, kdo chce mít přehled o všem, co se týká jeho zdraví. Jde o první praktický způsob, jak zdravotní data přenášet spolu s pacientem elektronicky. Výhodné je vybavit touto aplikací rodiče nebo si ji nastavit na Vaše děti.

Více informací
nyní na OZP

Časová osa článků