Jak vybrat tu pravou? Aby Vám dělala radost každý den a byli jste s ní spokojeni i po letech! Praktické rady pro výběr vířivky

11. března 2019 0:05 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Hydromasáž v horké vodě je relaxací pro tělo i duši a oceníte ji obzvlášť v chladném počasí. Uvažujete o koupi vířivky, líbí se vám venkovní varianta, ale bojíte se, že bude nepraktická? Naopak, má mnoho výhod a rozhodně nemusí stát v zimě ladem.
Relaxujte ve vířivce po celý rok

Relaxujte ve vířivce po celý rok

Vybavujete si ten příjemný pocit uvolnění po návštěvě vířivky? Je dokázáno, že její pravidelná návštěva zvyšuje fyzickou i psychickou odolnost a pomáhá bojovat proti psychosomatickým potížím. Navíc prohřeje a uvolní pohybový aparát, který je často namáhán zejména u sportovců a lidí s náročným povoláním. Venkovní vířivka dovede poskytnout příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu, zejména v zimě, kdy tělo není schopno dobře odolávat stresu a organismus je náchylnější k fyzickým i psychickým nemocem. Tak proč si tyto benefity nedopřát klidně každý den v pohodlí domova?

Více informací
nyní na www.virivkylevne.cz
Jak vybrat tu pravou

Jak vybrat tu pravou

Především při koupi venkovní vířivky byste neměli šetřit na kvalitě. Při výběru upřednostněte kvalitní akrylát, který odolává venkovním nízkým teplotám (některé modely až do -20°C) a přitom dokáže udržet požadovanou teplotu vody. Odolnější jsou trysky bez silikonu, vydrží Vám déle. Nezaměřujte se ani tak na počet trysek, jako na jejich rozmístění. Vybírejte si je tak, aby působily na určitá místa vašeho těla, která jsou nejvíce zatěžována. Luxusní vířivky standardně disponují chromosystémem určený pro terapii barvami. Některé typy mají zabudovaný i audiosystém, takže během relaxace můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu. Jistě uvítáte automatickou filtraci, která zajistí vždy krásně čistou vodu ve vířivce. Z ovládání nemusíte mít strach, je intuitivní, takže Vám nebude připadat složité. Volte prodejce, kteří nabízejí vyzkoušení vířivky předem, abyste si na vlastní kůži zažili, jak vám daná vířivka vyhovuje.

Více informací
nyní na www.virivkylevne.cz
Nejvíce prodávané vířivky v roce 2019

Nejvíce prodávané vířivky v roce 2019

Nejprodávanější jsou malé vířivky pro 3 osoby, které snadno projdou standardními dveřmi (90 cm), protože nevzniká potřeba stavebních úprav pro jejich instalaci. Navíc k sobě nepotřebují schůdky, což šetří místo. Nejuniverzálnější typ vířivek je rozměr 2,2 x 2,2 m, který uspokojí jak lidi malého, tak velkého vzrůstu. Jistě si zamilujete variantu, která kromě zad masíruje i nohy včetně plosek. Trendem letošního roku jsou ostřejší hrany a vnější osvícení bočního opláštění.

Více informací
nyní na www.virivkylevne.cz
Kde můžete vybírat

Kde můžete vybírat

K vyzkoušení vířivek můžete navštívit největší showroom v České republice, který se nachází v Plzni na rozloze 550 m2 a prezentuje až 150 kusů vířivek různých barev a typů. Máte možnost si detailně prohlédnout různé typy, využít bezplatného odborného poradenství a vyzkoušet si, jaká vířivka vyhovuje právě vašim potřebám. Všechny vířivky si můžete prohlédnout s detailní specifikací na eshopu www.virivkylevne.cz. Neodkládejte své sny na potom, splňte si je nyní!

Více informací
nyní na www.virivkylevne.cz

Časová osa článků