Jeremy Meeks se mezi smetánku nevetřel.

Jeremy Meeks se mezi smetánku nevetřel. Profimedia.cz

Ten tedy ostrouhal! Modela, který se proslavil jako nejhezčí vězeň světa, nepustili na oscarový večírek

Jeremy Meeks (35) se proslavil jako nejkrásnější kriminálník na světě, a ještě když bručel ve vězení, využil svého atraktivního vzhledu a nastartoval modelingovou kariéru. Ta mu sice slušně vynáší, a ještě slušněji se zaopatřil, když sbalil dědičku módního řetězce Chloe Green (27). Ani to vše mu nicméně nezajistilo místo mezi áčkovými celebritami.

Když totiž dorazil do Chateau Marmont v Los Angeles, kde Beyoncé a Jay-Z pořádali pooscarový večírek, nejspíš doufal, že se tam vetře bez pozvání. To se mu ale nepodařilo. „Když Jeremy dorazil ke dveřím, žena s deskami v ruce mu oznámila, že není na seznamu hostů a bude muset odejít,“ sdělil zdroj portálu MailOnline. Ženu se pak údajně ještě chvíli snažil přesvědčit, ať ho pustí, ale po pěti minutách ho to přestalo bavit, nasedl do auta a odjel.

K hvězdám jako Rihanna, Jennifer Lopez, Natalie Portman, Jason Momoa a dalším se tak bohužel nepřipojil. Meeks kromě svého vzhledu proslul ještě skandálem, kdy byl na jachtě přistižen při nevěře. Svou tehdejší manželku a matku syna Jeremyho podváděl právě s Chloe Green. Dědička řetězce Topshop mu vloni v létě porodila syna Jaydena a už několik měsíců se šušká o zásnubách a ohromné veselce, která se údajně chystá. Na večírek k Beyoncé a Jayovi-Z se bývalý trestanec sice nedostal, ale špatně se určitě nemá. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků