Rami Malek s maminkou Nelly na Oscarech

Rami Malek s maminkou Nelly na Oscarech Profimedia.cz

Na maminky je spoleh: Na Oscary tu svou vyvedli Malek, který jí dojemně děkoval, i Cooper

Rodiče v obecenstvu při předávání hereckých cen nejsou nic neobvyklého. Vzpomeňme třeba na tatínka herečky Sandry Oh, který se postaral o nejdojemnější moment na Zlatých glóbech. I v divadle Dolby během oscarového ceremoniálu fandili rodinní příslušníci. Vyčnívaly především dvě maminky.

Nejvíce pozornosti si vysloužila Nelly Malek, maminka vítěze v hlavní mužské kategorii, představitele Freddieho Mercuryho Ramiho Maleka (40). Také ji v děkovné řeči zmínil stejně jako partnerku a hereckou kolegyni Lucy Boynton. „Maminka tu někde je. Miluju vás, madam. Za všechno tohle děkuji své rodině,“ začal Rami svůj proslov.

Herce a režiséra Bradleyho Coopera doprovodila na Oscary také maminka Gloria Campano, která se synem a jeho partnerkou Irinou Shayk zapózovala i na červeném koberci a v publiku usedla vedle něj v předních řadách. Pozornost však Cooper vzbudil především po boku Lady Gaga, s níž během ceremoniálu zazpíval píseň Shallow. Po jejím skončení si vyměnili pohledy, které podle mnohých překypovaly elektrizující chemií

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků